ICX Sp. z o.o.

została założona przez specjalistów z wieloletnim stażem z zakresu Customer Experience oraz technologii IT. Udziałowcami ICX są zarówno osoby prywatne oraz firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży IT takie jak X-Code Sp. z o.o. czy Innergo Systems Sp. z o.o. Nasza firma koncentruje się na dostarczaniu usług doradztwa z zakresu audytu i projektowania procesów biznesowych, doboru i dostawy technologii Contact Center oraz wsparcia dla obszarów związanych z Customer Experience. Wiedząc, jak ważne jest całościowe spojrzenie na organizację, wspieramy również obszary związane ze sprzedażą, back office i zarządzaniem personelem. Poprzez bliską współpracę z uznanymi na rynku partnerami i dostawcami technologii zapewniamy Państwu dostarczenie najwyższej jakości usług i narzędzi wraz z kompleksową obsługą integracyjną i serwisową.


" Dzięki doświadczeniu naszych konsultantów, zapewniamy naszym klientom profesjonalną wiedzę i spojrzenie na tematykę CX uwzględniające potrzeby biznesu w kontekście dostępnych na rynku narzędzi i technologii."

Bartłomiej Chmurzyński, CEO

Nasi Partnerzy

Starannie dobieramy Partnerów, których technologie lub usługi Państwu oferujemy. Każdy z nich odnosi sukcesy na swoim polu działania, zapewniając najwyższy standard dostarczanych produktów i usług. Wśród naszych partnerów są:

Chętnie opowiemy Ci, co każdy z naszych partnerów ma w ofercie i wspólnie zastanowimy się jak można wykorzystać to dla realizacji Twoich celów biznesowych. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu z nami.